• مانور زلزله در مدرسه برکت امام حسن (ع) خشکرود

  به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکرود مانور سراسری زلزله در روز چهارشنبه هشتم آذز ماه با حضور ریاست محترم آموزش و پرورش و ریاست محترم حلال احمر شهرستان زرندیه و شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر خشکرود در مدرسه برکت امام حسن (ع) برگزار گردید.

   

 • خدمات رایگان شبکه بهداشت و درمان شهر خشکرود

  به اطلاع کلیه شهروندان محترم شهر خشکرود می رساند خدمات رایگانی که در شبکه بهداشت و درمان این شهر ارائه می گردد به شرح ذیل می­باشد:

  1-مراقبت رایگان جوانان

  2- مراقبت رایگان میانسالان

  3- مراقبت رایگان سالمندان

  4- خطر سنجی و آزمایش رایگان قند و چربی و بیماری قلبی

  5- آموزش رایگان بارداری سالم

  6- آموزش آمادگی برای زایمان

  7- مشاوره تغذیه رایگان روزهای دوشنبه

  8- مشاوره روانشناسی رایگان روزهای شنبه - سه شنبه - پنج شنبه

 • فرا رسیدن سالروز 28 صفر و 30 صفر

  شهردار ، شورای اسلامی شهر خشکرود و پرسنل شهرداری در پیامی فرا رسیدن ایام 28 صفر و30 صفر سالروز رحلت حضرت رسول اکرم (ص) ،شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت حضرت امام رضا (ع) را به تمامی مسلمانان جهان بویژه مردم عزیز شهر خشکرود تسلیت عرض می نمایند.

  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خشکرود

   

 • راهپیمایی روز 13 آبان

  به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکرود : مراسم راهپیمایی روز دانش آموز با حضور جمع کثیری از مسئولین شهر، دانش آموزان و دبیران و عموم مردم شهر خشکرود برگزار گردید.

   

 • راهپیمایی 22 بهمن 1395

  مراسم با شکوه راهپیمایی روز 22 بهمن در شهر خشکرود با تجمع و همراهی پرشور مردم شهر خشکرود و مسئولین شهر، آموزگاران و دانش آموزان راس ساعت 11 از مسیر مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شروع و با ادامه در مسیر مسجد امام حسین (ع) و خیابان امام خمینی (ره) تا ابتدای بلوار امام خمینی (ره) ادامه یافت و در پایان با قرائت قطعنامه و بیان شعارهایی مردم انزجار خود را علیه استعمار گران اعلام نموده و پیام انقلاب را به گوش مردم جهان رساندند.